Disainiaasta suur finaal: strateegilisi äriideid ABCDisaini seminarilt

Teisipäeval, 6. novembril kell 13-18 on kõik innovatiivsed ettevõtjad ja avaliku sektori esindajad oodatud Eesti Kunstiakadeemia aulasse disainiaastat lõpetavale ettevõtlusseminarile ABCDisain.

Aasta jooksul on maakondades disainiseminaridel osalenud kokku üle 400 ettevõtja ja omavalitsuste esindaja. Disainiaasta lõpetamise päeval toimuv seminar ABCDisain on senisest suurem ning põhjalikum ning avatud üle Eesti kõigile soovijatele.

Seminaril tutvustavad Eesti juhtivad disainerid koos ettevõtjatega edukaid näiteid, kuidas disaini oma ettevõtte strateegilise eelisena kasutada ning kas, millal ja kuidas disainerit protsessi kaasata. Esitlusele tulevad Thulema, Aquatori, Põhjamaade Sümfooniaorkestri, Tallinna linna turismiturundusmaterjalide, Krimelte ja Tartu Mänguasjamuuseumi näited.

Seminarile järgneb Disainiaasta pidulik lõpetamine.

Lisatud on seminari ajakava.

ABCDisaini seminar, mida kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond EASi innovatsiooniteadlikkuse programmi raames, on osalejatele tasuta. Osalemissoovist palutakse eelnevalt teatada info@disainiaasta.ee või telefonil 626 7108.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>